Firma EU-China Consortium powstała na bazie wieloletnich doświadczeń właścicieli i menagerów Firmy na rynku chińskim oraz zainteresowaniem naszych klientów z UE tym krajem.
Specjalizujemy się w obsłudze chińskich przedsiębiorstw, które chcą rozwijać  swoją działalność w Europie, oraz firm europejskich, które chcą rozpocząć produkcję, sprzedaż swoich towarów lub znaleźć partnera biznesowego w Chinach.

Oferujemy doradztwo, usługi consultingowe i handlowe dla przedsiębiorstw europejskich i chińskich.
Współpracujemy bardzo blisko w Polsce i Chinach z jednostkami administracji i organizacjami zrzeszającymi przedsiębiorców z różnych branż.

Przedmiotem działalności w krajach azjatyckich jest również kompleksowa obsługa procesów produkcyjnych oraz przenoszenie produkcji na terytorium Azji oraz outsourcing  produkcji.

Doradzamy także podmiotom w Europie i Chinach w zakresie utworzenia stref inwestycyjnych. Współpracujemy ze Specjalnymi Strefami Ekonomicznymi w Polsce i Chinach.

Oprócz tematów związanych z rynkiem chińskim działamy także  w zakresie
• Biomasy
• Farm wiatrowych
• Innowacyjnych projektów z zakresu odnawialnych źródeł energii
• Innych projektów z zakresu energii odnawialnej
• Handlu zbożami.

banner
Raporty

Zespół ekspertów w naszej firmie zajmuje się sporządzaniem raportów branżowych dotyczących poszczególnych sektorów branżowych na rynku chińskim.
Raporty branżowe  zawierają m.in. informacje na temat  wielkości i obowiązujących trendów danego produktu/produkcji,  kanałów dystrybucji, potencjalnej konkurencji itp.
Raporty branżowe stanową priorytet  przed przystąpieniem do wejścia na rynek chiński. Pozwalają one  na przygotowane konkretnego modelu biznesowego ewentualnej działalności w Chinach.

Świadczymy także usługi w zakresie sprawdzania wiarygodności potencjalnego partnera biznesowego. Podczas naszej dotychczasowej działalności  zaobserwowaliśmy częste nieporozumienia w kontaktach z chińskimi kontrahentami dotyczące np. kwestii płatności, numerów kont , posiadanych certyfikatów ISO itp.
Dzięki takiemu raportowi będą Państwo wiedzieli czy potencjalny partner handlowy jest wiarygodny.

Zamawiając raporty unikną Państwo wielu kłopotów i niepotrzebnych nieporozumień.
Zaczynając działalność  na terytorium Chin warto przygotować się do tego profesjonalnie.
Wycena konkretnego raportu następuje po nawiązaniu kontaktu z naszą firmą celem skonkretyzowania  wizji Klienta.

 


ˆ euchina-consulting
created by e.Billboard Media, pozycjonowanie stron