Firma EU-China Consortium powstała na bazie wieloletnich doświadczeń właścicieli i menagerów Firmy na rynku chińskim oraz zainteresowaniem naszych klientów z UE tym krajem.
Specjalizujemy się w obsłudze chińskich przedsiębiorstw, które chcą rozwijać  swoją działalność w Europie, oraz firm europejskich, które chcą rozpocząć produkcję, sprzedaż swoich towarów lub znaleźć partnera biznesowego w Chinach.

Oferujemy doradztwo, usługi consultingowe i handlowe dla przedsiębiorstw europejskich i chińskich.
Współpracujemy bardzo blisko w Polsce i Chinach z jednostkami administracji i organizacjami zrzeszającymi przedsiębiorców z różnych branż.

Przedmiotem działalności w krajach azjatyckich jest również kompleksowa obsługa procesów produkcyjnych oraz przenoszenie produkcji na terytorium Azji oraz outsourcing  produkcji.

Doradzamy także podmiotom w Europie i Chinach w zakresie utworzenia stref inwestycyjnych. Współpracujemy ze Specjalnymi Strefami Ekonomicznymi w Polsce i Chinach.

Oprócz tematów związanych z rynkiem chińskim działamy także  w zakresie
• Biomasy
• Farm wiatrowych
• Innowacyjnych projektów z zakresu odnawialnych źródeł energii
• Innych projektów z zakresu energii odnawialnej
• Handlu zbożami.

banner
Oferta

 OFERTA DLA INWESTORÓW

Oferujemy kompleksową obsługę firm wchodzących na rynek chiński lub rynek EU
- wprowadzanie przedsiębiorstw na rynek, analizę rynków zbytu, przygotowanie strategii wejścia, doradztwo przy wyborze partnera do przedsięwzięć JV;
- doradztwo w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej na terenie Chin oraz UE, w tym informacje na temat korzyści związanych z prowadzeniem działalności na terenie Specjalnych Stref Ekonomicznych;
- wyszukiwanie optymalnej lokalizacji dla danego projektu
- zakładanie spółek, doradztwo w zakresie fuzji i przejęć firm;
- pomoc w uzyskaniu niezbędnych zezwoleń i koncesji;
- pomoc w kontaktach z władzami, reprezentowanie inwestorów wobec organów administracji
- doradztwo w zakresie możliwości uzyskania dotacji związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej;
- sporządzanie analiz i zestawień ekonomicznych, realizację projektów benchmarkingowych ,przygotowanie tailor made oferty: terenów inwestycyjnych greenfield, brownfield, wybór generalnego wykonawcy, nadzór nad inwestycją, rekrutacja pracowników, uruchomienie produkcji

OFERTA DLA ELEKTROWNI I ELEKTROCIEPŁOWNI

Sprzedaż biomasy :
• (pelet) z łuski słonecznka
• Pestki owocu palmowego
• Wytłoczyny z oliwek
• inne
 Nasze produkty zakupujemy tylko od wiarygodnych i sprawdzonych producentów biomasy; jedną z głównych zalet naszego działania jest obecność  przedstawicieli naszej firmy w krajach naszych dostawców – pozwala nam to na pełne kontrolowanie jakości importowanej biomasy oraz całego procesu dostawy.


ENERGIA ODNAWIALNA, OPTYMALIZACJA ENERGII

Specjalizujemy się w projektach farm wiatrowych oraz innowacyjnych projektach energii odnawialnej.

av

ˆ euchina-consulting
created by e.Billboard Media, pozycjonowanie stron